KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14502005
nr 1450 2005
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, daterad 1976. Bildmått: 40x55, yttermått inklusive ram: 57x68 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:42:28
21/2 16:56:23
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén